( جوان و ازدواج )
هدف این وبلاگ راهنمایی جوانان عزیزمان به سمت موفقیت وخوشبختی میباشد. 
پيوندهای روزانه

آیا با آمیزش در دوران خونریزی زن ، احتمال بارداری وجود دارد؟

۲۴مرداد۱۳۸۷

آیا با آمیزش در دوران خونریزی زن احتمال بارداری وجود دارد؟

بله این امکان وجود دارد که وی در دوران خونریزی نیز باردار گردد. تعدادی دلیل برای این مهم وجود دارد که برجسته ترین آنها عبارت است از:

۱- دلیل تمام خونریزی های مهبلی عادت ماهیانه نمی باشد.

مواقعی وجود دارد که زنان خونریزی کمی رو در زمان تخمک گذاری مشاهده مینمایند . این زمان درست زمانی می باشد که فرد برای باردار شدن کاملاٌ آماده بوده و به اصطلاح کشش رحمی وی بالاست. در زمان تخمک گذاری یک تخم از لوله تخمدان رها شده و بسمت پایین و لوله فالوپ (شیپور رحمی) حرکت میکند. این بسیار طبیعی است که دختری در زمان تخمک گذاری مقداری خون را مشاهده نماید و آن را حمل بر تغییر زمان عادت ماهیانه و یا به اشتباه خود عادت ماهیانه تلقی نماید
۲- تذاخل تخمک گذاری با شروع و یا پایان عادت ماهانه

بعضی وقتها تخمک گذاری می تواند قبل از اینکه خونریزی پریود در فرد به پایان برسد اتفاق بیافتد و بعضی وقتها نیز میتواند اتفاقش بلافاصله بعد از پایان یافتن عادت ماهیانه نیز می باشد. از طرفی اسپرم نیز می تواند تا ۳ روز بعد از رها شدن تخمک رو باردار نماید .

بنابراین داشتن رابطه جنسی در هر دو صورت میتواند بارداری نا خواسته را بهمراه داشته باشد .

داشتن سکس بدون استفاده از وسایل جلوگیری از حاملگی، در زمان عادت ماهیانه و حتی در زمان خونریزی همچنان دارای ریسک میباشد.

خارج از این مسئله ، روابط جنسی در زمانی که فرد دارای شرایط  اینچنین می باشد هم از نظر روحی و هم از نظر جسمی توصیه نمی گردد. مگر آنکه خود زن مشتاق آن باشد .

فراموش نکنید حتی در این شرایط نیز ریسک مبتلا شدن به انواع بیماریهای جنسی از قبیل ایدز و یا زگیلهای واژن و انواع دیگر بیماریها کاملاٌ بالا می باشد .

فرموش نکنید تنها راه قابل اطمینان و مطمئن برای جلوگیری از بارداری نا خواسته و بیماریهای واگیردار، در شرایط فعلی استفاده از کاندوم میباشد.

[ جمعه یازدهم اردیبهشت ۱۳۸۸ ] [ 20:2 ] [ رحیم عباسیان ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

به حول و قوه ی الهی بنده ی حقیر لازم دانستم وبلاگی را در زمینه جوانان وازدواج آماده کرده تا اینکه بتوان اطلاعات علمی ومذهبی را که در این رابطه ضروری باشد از منابع مختلف جمع آوری کرده و در اختیار جوانان عزیزمان قرار دهیم تا به کمک خداوند بتوانیم تا حدی راهگشای مشکل جوانان عزیزمان باشیم تا آنان بتوانند با مطالعه این مطالب اولا طرز تفکر درستی از زندگی داشته باشند وثانیا همسر شایسته ای انتخاب کنند و ثالثا بتوانند با امیدواری بیشتر زندگی مناسب و موفقی داشته باشند . در ضمن از شمادوستان عزیز تقاضا داریم با ارائه نظرهای خودتان در بهتر شدن این مطالب ما را یاری بفرمایید (با تشکر - مدیر وبلاگ : آقای عباسیان ).
موضوعات وب
امکانات وب